Şeyma Subaşı: Üzülebilirim! Bir sürü şey yaşıyoruz, normal

Şeyma Subaşı, 3 Mayıs 2023 tarihinde Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Düğünlerini yapmadan önce nikah kıyan ikili, Fas’ta şehrinde birbirlerine ‘sonsuza kadar evet’ demişti.

Fenomenin son paylaşımlarında parmağında yüzük olmaması dikkat çekmişti. Takipçileri, Subaşı’nın son paylaşımlarına; “Yüzük nerede?”, “Yüzüğün yok hayırdır, cicim ayları bitti mi?” ve “Meedo neden yanında değil?” şeklinde yorumlar yazmıştı.

RÜYA EVLİLİK BİTTİ!

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’dan 2018 yılında boşanan, bu ilişkiden Melisa adında 10 yaşında kızı olan Subaşı, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi ile 29 Eylül’de tek celsede boşanmıştı.

İkili, ayrılığın ardından arkadaş gruplarıyla ayrı ayrı Paris’e giderek, yaşadıkları zorlu sürecin ardından tatil yapmıştı.

“ZİHNİMİZİ KONTROL ETME GÜCÜNE SAHİBİZ”

33 yaşındaki Subaşı, son olarak 2.9 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi.

Fenomen ismin, Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınladığı ve “Müzik dinledim ve bu bana zihnimizde kendi dünyamızı yaratabileceğimizi fark ettirdi. Hayal kurmak için dışarıdan bir şeye ihtiyacımız yok. Zihnimizi kontrol etme gücüne sahibiz, bu Tanrı’nın bize bir armağanı” mesajını yazdığı bir videosunda hüzünlü göründüğü dikkat çekti.

“ÜZÜLMEKLE ALAKALI DEĞİLDİ”

Bu videosuyla ilgili aldığı mesajların ardından bir paylaşım daha yapan Subaşı, şu ifadeleri kullandı:

Sanırım tekrar yanlış anlaşıldım arkadaşlar. O videodaki dudak bükme hareketim üzgünlük değil tam tersi mutluluk aslında. Çok fazla şükretmek ve bilincinde olmak; burada olduğumun, etrafımın, yaşadığımın hissettiğimin… Bunlarla alakalı bir mutluluk. Üzülmek değildi ama üzülebilirim de tabii. Bir sürü şeyler yaşıyoruz, ruh hallerimiz değişiyor. Normal. Ama videom üzülmekle alakalı değildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx