Şahan Gökbakar’ın Derbeder “Sosyal Medyacı Hayat Koçu” Taklidi Dillere Fena Düştü!

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Şahan Gökbakar, ‘sosyal medyacı hayat koçu’ taklidiyle dillere fena düştü! Detaylar?

Komedyen Şahan Gökbakar, ‘Dikkat Şahan Çıkabilir!’ ve Recep İvedik serisiyle olduğu kadar özel hayatı ve çarpıcı sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık konuşuluyor.

Eskiden hiç huyu olmadığı halde şimdilerde girdiği polemikler ve sert üslubu dikkat çekiyor. Kimileri son zamanlarda Şahan Gökbakar’a olan sempatisini kaybederken, kimileri de en başından beri hayran oldukları Şahan’a sahip çıkıyor.

Belki denk gelmişsinizdir, Şahan Gökbakar geçtiğimiz günlerde eşi Selin Gökbakar’la bağıra çağıra bir tartışma yaşadığı iddiasıyla gündeme gelmişti.

Yıllardır çocuklarıyla mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayan çiftin, bir otelin restoranında, herkesin ortasında kavga ettiği ve Selin Gökbakar’ın Şahan Gökbakar’a ‘Beni çocuk gibi azarlayıp durma!’ dediği söylentiler arasındaydı.

Gökbakar çiftinden kısa bir süre içerisinde iddialara yalanlama geldi. Şahan Gökbakar, eşiyle pozunu “Arkam sağlam” notuyla paylaştı.

Her ilişkide arada sırada kızışmalar yaşanabilir zaten, gayet doğal.

Fakat geçtiğimiz saatlerde Şahan Gökbakar’ın Instagram hesabından yaptığı “Sosyal medyacı hayat koçu” taklidi, herkesin dikkatini farklı sebeplerle çekti! ?

?

1. “Sosyal medyacı hayat koçu” Şahan pek beğenildi… Ama Gökbakar’ın yeni ektirdiği saçları ve “evlilik” göndermesi de gözlerden kaçmadı! Gelin, kim ne demiş beraber görelim! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir