Lafı Hiç Dolandırmadan Soruyoruz: Piç Erkek mi Efendi Erkek mi?

Biz “piç erkek”in daha çok tercih edildiğine dair efsaneye bir son verelim istedik ve sizler için bir karşılaştırma yaptık, buyurun bir dinleyin ve gelin hep birlikte piç erkek hegemonyasına bir son verelim.

1. Efendi erkek okur, çalışır, bir birey olarak kendini inşa eder, sağlam ve güvenilirdir. Piç erkek ise güvenilmezdir, tilkidir, sırtlandır. Onunlayken bir sabah buz dolu bir küvette böbreksiz uyanmayacağınızın garantisi yoktur.

2. Efendi erkek sizi gördüğünde ne kadar güzel göründüğünüzü, piç erkek ise büyük ihtimalle başka bir kadını düşünüyordur.

3. Kilo aldınız diyelim, efendi erkeğin size diyeceği, sevebileceğim yerlerin çoğaldı tatlılığının karşısında piç erkek, size, bebeğim artık kürtaj çok pahalı öküzlüğü ile yaklaşacaktır.

4. Efendi erkek bazen sözlerini tutamaz ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir ama piç erkeğin verdiği sözlerin hiçbirini tutmayacağını zaten bildiğiniz için böyle bir hayal kırıklığı tehlikesi de olmaz.

5. Efendi erkek sıcakkanlıdır, samimidir, pozitiftir; piç erkeğin samimi olduğu tek an ise sizden ayrılmak istediğini söylediği andır.

6. Piç erkek sizi kaslarıyla etkilemeye çalışır o “bir günün” adamıdır ancak efendi erkek sizi zekasıyla etkiler ve o “her günün” adamıdır.

7. Son olarak efendim piç erkekle eğlenilir doğru ama efendi erkekle hem eğlenilir hem evlenilir.

Eh ne diyorsunuz piç erkeklerle devam mı?

İçeriğimizin videosu için şöyle buyrun:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx