Cinselliğin Normal Bir Sohbet Konusu Olmasını İsteyen Didem Soydan Pozisyon Yorumlarına Sessiz Kalmadı

Her pozu ve paylaşımıyla ‘çok cesur’ bulunan Didem Soydan sosyal medyanın en dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Son paylaşımında ‘cinselliğin bir tabu olmaktan çıkıp artık normal bir sohbet konusu olması gerektiğine’ inanan ünlü model takipçilerinin pozisyon yorumları dahil birçoğuna verdiği cevaplarla gündem oldu.

Yaptığı açıklamalarla sıkça magazin dünyasının gündemine oturan isimlerden biri hiç şüphesiz ünlü model Didem Soydan’dır…

Oldukça aktif bir biçimde kullandığı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla “fazla cesur” bulunan ünlü manken verdiği pozlarla adından sıkça söz ettiriyor diyebiliriz.

Kendine has tarzı ile geniş bir kitlenin gönlünü fethetmeyi başaran meşhur modelin pozlarına kimileri beğeni yorumlarında bulunurken kimileri de eleştiri oklarının hedefi yapıyor.

Soydan geçtiğimiz gün Kıvanç Tatlıtuğ’un doğum gününden ayrılırken, iddialı giyim tarzına ilişkin soruları “12 yıl falan oldu, ben yorumlara alıştım ya. Benim için hiç sorun yok” diyerek yanıtlamıştı.

Şimdi de Didem Soydan’ın son Instagram paylaşımı gündemde bomba etkisi yarattı.

Güzel model videosuna ‘Cinselliğin bir tabu olmaktan çıkıp artık normal bir sohbet konusu olması gerektiğine inanıyorum ve benim gibi inanan bir sürü kişi olduğunu da biliyorum’ notunu düştü.

Paylaşımının altına yorum yapan takipçilerinin birçoğuna yanıt veren modelin sözleri ise elbette dikkat çekti.

İşte Didem Soydan’ın takipçilerine verdiği yanıtlardan bazıları ?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Siz Didem Soydan’ın açıklamaları ve takipçilerine verdiği yanıtlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx