Bu 5 Altcoin Coinbase Listesinden Çıkıyor: Fiyatlar Çakıldı!

Kripto para piyasasında borsaların listelerine girmek olduğu gibi çıkmak da var. Önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, kısa süre önce 5 altcoin projesini delist edeceğini açıkladı. Bu gelişmenin ardından token fiyatları sert düştü.

Coinbase listeden çıkaracak, altcoin fiyatları çöktü!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Coinbase bazı kontrollerden sonra listesindeki projelerde güncellemeler yapar. Son bir gelişmede önde gelen kripto para borsası 5 altcoin projesini delist edeceğini açıkladı. Bu bağlamda Coinbase, şu açıklamayı yaptı:

Borsamızdaki varlıkları listeleme standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için düzenli olarak izliyoruz. Son incelemelere dayanarak, Crypterium (CRPT), MXC (MXC), Quantstamp (QSP), Ren (REN), TE-FOOD (TONE) için ticareti 3 Kasım 2023 tarihinde TSİ 21’de veya civarında askıya alacağız.

Bu arada borsa, fonların erişilebilir olmaya devam edeceğini belirtti. Ayrıca, kullanıcıların fonlarını istedikleri zaman çekme olanağına sahip olmaya devam edeceğini kaydetti. Coinbase, bunlara ek olarak, CRPT, MXC, QSP, REN ve TONE emir defterlerini yalnızca limit moduna taşıdığını açıkladı. Bu yüzden, limit emirlerinin verilebileceğini ve iptal edilebileceğini ve eşleşmelerin meydana gelebileceğini belirtti.

Haberin ardından Crypterium (CRPT) fiyatı sert düşüşe geçti. Basın zamanında altcoin, günlük bazda %17’nin üzerinde kayıpla 0,0487 dolar seviyesine geriledi. Grafikten de göreceğiniz üzere token fiyatı uçurumdan düşüş şeklinde bir gerileme kaydetti.

CRPT günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

MXC fiyatı da CRPT kadar olmasa da benzer bir teki verdi. Altcoin, basın zamanında günlük bazda %6’nın üzerinde kayıp yaşadı.

MXC günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Ayrıntılar geliyor…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx