Yeni Sevgilisi Edda’nın Doğum Gününü Kutlayan Murat Dalkılıç, Aşka Geldi!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, geçmişte birçok ilişki yaşamış hatta evlilik deneyimi bile olmuştu. Tüm bu deneyimlerinden sonra, Dalkılıç’ın kalbini çalan kişi yeni sevgilisi Edda Dora oldu. Dalkılıç, bu sefer aradığı aşkı ve mutluluğu Dora’da buldu. Sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla kutlayan Dalkılıç’ın paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. 

İşte detaylar ?

Murat Dalkılıç, şarkıları, neşeli ve samimi halleriyle hepimizin yıllardır severek dinlediği ve takip ettiği bir isim.

Ünlü şarkıcı, şarkılarının yanı sıra geçmişte Merve Boluğur ile olan evliliği ve ilişkileri ile de magazin gündeminden hiç düşmüyor biliyorsunuz ki.

Aşk dosyası epey kabarık olan Murat Dalkılıç’ın 2015 yılında Merve Boluğur ile yaptığı evlilik büyük büyük bir aşkla başlamıştı hatırlarsanız.

Büyük hayallerle başlayan bu evlilik 2017 yılında tek celsede bitti ve Murat Dalkılıç, uzun bir aranın ardından güzel oyuncu Hande Erçel ile yeni bir aşka yelken açtı.

Hande Erçel ile olan ilişkisinde de yüzü gülmeyen Dalkılıç, Hande Erçel’den sonra Sitare Akbaş ve Çağla Boz’la bir ilişkiye başladı ama maalesef bunlar da mutlu sonla bitemedi.

Tüm bu umutsuz deneyimlerin ardından gönlünü Edda Dora’ya kaptıran Dalkılıç, bu sefer fena halde aşka geldi desek yeridir.

Aşka geldi diyoruz çünkü Dalkılıç, yeni sevgilisi Edda için ülke değiştirmeyi bile göze almış durumda.

Murat Dalkılıç, çok bağlı olduğu sevgilisi Edda Dora’nın doğum gününü Instagram hesabı üzerinden yaptığı romantik paylaşım ile kutladı.

Paylaşımın altına “Happy birthday sunshine ☀️❤️” notunu düşen Dalkılıç’ın bu jesti hepimizin gözlerinden kalpler çıkardı.

İşte Murat Dalkılıç’ın romantik paylaşımı ?

Dalkılıç’ın doğum günü paylaşımı kısa sürede, sevgilisi Edda, ünlü isimler ve takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx