Serdar Saatçı oyundan çıkarken neden reaksiyon gösterdiğini açıkladı: 39 derece ateşle oynatıldım

Yeni dönem hazırlıklarına Avusturya’da devam eden Beşiktaş, kamptaki ikinci hazırlık maçında Çekya takımı Viktoria Plzen ile karşı karşıya geldi. Müsabakanın 72’nci dakikasında oyuna dahil olan Serdar Saatçı, teknik yönetici Valerien Ismael tarafından 83’üncü dakikada kenara alındı. Oyundan alınmasına sonlanan genç savunmacı, yedek kulübesi yerine direkt soyunma odasına yöneldi.

Beşiktaş, Serdar Saatçı’nın oyundan alındıktan sonraki hal ve davranışları nedeniyle takım dışı bırakıldığını açıkladı. Yapılan açıklamada, 19 yaşındaki stoperin idmanlarına yarından itibaren Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde kadrodan başka olarak devam edeceği tabir edildi.

İŞTE SAATÇI’NIN İSYAN ETME SEBEBİ…

Serdar Saatçı’nın maç içinde kendisini uyaran İsmael’i dikkate almadığı ve alandan çıktıktan sonra soyunma odasının kapısını tekmelediği için takım dışı kaldığı tez edilirken, Hürriyet‘in haberine nazaran genç futbolcu olayla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Maçtan 39 derece ateşim vardı. Buna karşın oynatıldım. Alışılmış hasta olduğum için uygun oynayamadım. Soyunma odasında şanssızlığıma öfkelendiğim için aynaya vurdum. Olay bundan ibaret.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.