Nothing Phone (2) modelinin üretim üssü herkesi şaşırttı!

Nothing şirketi, Phone (1) modelinin ardından büyük başarı elde ettikten sonra şimdi de Phone (2) modelini piyasaya sürmeyi planlıyor. Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olan bu akıllı telefon, Temmuz ayında kullanıcılarla buluşacak. Şirket, Phone (2)’nin, Phone (1) modeline göre üç kat daha fazla geri dönüştürülmüş veya biyo-tabanlı parçalar kullanacağını belirterek, sürdürülebilirliğe büyük önem verdiğini vurguladı.

Temmuz ayında yapılacak lansman öncesi hazırlıklarını sürdüren şirket, Phone (2)‘nin Hindistan’daki özel ihtiyaçları karşılamak üzere Hindistan’da üretileceğini duyurdu. Nothing Hindistan’ın Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Manu Sharma, “Nothing markasına ait akıllı telefonlar, ayırt edici şeffaf tasarımlarıyla tanınır. Bu tasarımlar, ileri üretim teknikleri ve titiz mühendislik gerektirir ki bu da Hindistan’da akıllı telefon üretim kabiliyetlerinin ilerlemesine katkıda bulunmuştur. Hindistan’da üretme kararımız, yerel tüketicilere ve tercihlerine olan adanmışlığımızı vurgular. Phone (2)‘nin Hindistan’da üretileceğini duyurmaktan büyük gurur duyuyoruz,” şeklinde konuştu.

Nothing Phone (2) modelinin üretim üssü herkesi şaşırttı!

Heyecanla beklenen Phone (2), gelişmiş Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle donatıldı. Sızdırılan bilgiler, cihazın en son Android 13 tabanlı işletim sistemiyle kutudan çıkacağını gösteriyor. Ayrıca Phone (2), kullanıcıların sorunsuz çoklu görev ve optimum performansı yaşamasını sağlayacak geniş 12GB RAM’li bir varyant sunacak.

Ekran konusunda, Phone (2) modeli, önceki modeline göre biraz daha büyük bir ekranla gelecek ve böylece kullanıcılarına geniş bir görüntüleme alanı sunacak. Kamera yetenekleri söz konusu olduğunda, cihazın arka tarafta yüksek çözünürlüklü 50MP sensörlü bir çift kamera kurulumuna sahip olacağı söylentiler arasında. Bu sayede kullanıcılar etkileyici fotoğraflar çekebilecek.

Phone (2), günlük kullanım boyunca destek sağlamak üzere güçlü bir 4700 mAh batarya ile donatıldı. Bu, önceki modele göre 200 mAh’lik bir artış sunar. Ayrıca, hızlı şarj özelliklerinin de dahil edilmesi bekleniyor, bu sayede kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında hızlı ve kolay bir şekilde şarj edebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir