Konyaspor’a yeni isim ve forma sponsoru!

Konyaspor ile Otomobilim.com ortasında yapılan forma ve isim sponsorluğu için imza merasimi düzenlendi. Stadın toplantı salonunda gerçekleşen imza merasiminde konuşan Konyaspor Kulübü Lideri Fatih Özgökçen, “2022 – 2023 döneminin başlamasına artık çok az bir müddet kaldı. Olağan ki dönemden evvel futbol grubumuz perşembe günü Avrupa’daki birinci maçını oynayacak. Saat 22.00’de başlayacak tekrar gelecek hafta Perşembe günü de rövanş maçıyla inşallah düzgün bir başlangıç ve devam etme uğraşı içerisinde olacağız. Misyona geldiğimiz günden itibaren daima lisana getirdik. Bu noktada idare heyeti üyelerimizle birlikte hummalı bir çalışma içerisine girdik. Bunlar ortasında sponsorluk çalışmaları kombine biletleriyle alakalı neler yapılabilir? Konyaspor’a futbol ekibine, spor kulübüne ilgi nasıl artırabiliriz? Bunların çalışmaları içerisine girdik. Bu noktada bilhassa geçen yıldan kaynaklı kısmen de olsa biz başarıyı daima o denli dillendiriyoruz. Konyaspor zira futbol kadrosu elbette bir gün kesinlikle şampiyon olacaktır. Şampiyonluğa giden yoldaki her kademe kısmi bir muvaffakiyettir. Biz bunu bu türlü isimlendiriyoruz. Kısmen de olsa geçen dönem başarılı olduğumuz bir devri yaşadık. Bunun da tahminen meyvelerini, sponsorluk çalışmalarında görüyoruz. Görmeye devam ediyoruz. Önemli manada kulübümüze karşı kelam konusu bilhassa pandemi devrinde daralan futbol iktisadını, futbol sanayisini bu halde ayakta tutmak sponsorların dayanaklarıyla vazgeçilmezdir. Bu sponsorluk faaliyetleri noktasında işte bugün de isim ve göğüs sponsoru olarak otomobilim.com markasıyla bir birlikteliğe başlayacağız. Ben bu birlikteliğin hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hem kentimize hem kadromuza hem kulübümüze, hem futbol alemine inşallah hoş, istikrarlı, başarılı bir periyot geçirmemize vesile olur diyorum” dedi.

“Burada ne kadar başarılı olursak ülke futboluna o kadar katkı sağlarız”

Her maç öncesi 42 bin kişilik stadyumu doldurulması konusunu hatırlatan Lider Fatih Özgökçen, “Çok şükür 1 buçuk yıldır taraftarla ilgili söylediğimiz tek bir söz var. Her maç öncesi 42 bin kişilik stadyumun doldurulması. Tekrar birebir şeyleri söylüyoruz. Alışılmış ki bir 5 yıl zannediyorsam orta verilmiş bir Avrupa macerası yine başlıyor. Bu değerli bir hadise. Burada ne kadar başarılı olursak ülke futboluna o kadar katkı sağlarız. Malum ülke puanı artık aşikâr. Bunu sağlayacak kadrolardan bir tanesi esasen 4 ekipten 1 tanesi de Konyaspor. Bu gururu yaşamamız lazım. Daima bir arada perşembe günü oynanacak maç biliyorsunuz UEFA ile yapmış olduğumuz görüşmelerde her iki maçta Konya’da oynanıyor. Bu tahminen de masada kazanılan bir zaferdir, tahminen de bunun örneği çok fazla yoktur diye düşünüyorum. Fakat doğal birinci maç mesken sahipliğinde olacağı için seyircisiz oynanıyor. Lakin biz tekrar bilhassa doğu tribünün dışındaki alana dev bir ekran kuruyoruz. Tüm taraftarlarımızı, tahminen o atmosferi yaşamak ismine burada da maçı izlemeye davet ediyoruz” diye konuştu.

“Heyecanlıyız ki bunu Konyaspor üzere bir kulüple yapıyor olacağız”

Otomobilim.com İdare Heyeti Lideri Mustafa Say ise, Konya’da olmaktan ötürü memnun olduklarını söz ederek, “Bizim bu sene futbolla birinci kez küme olarak sponsorluk yapmaya başlama fırsatımız doğdu ve çok şanslıyız. Açıkçası heyecanlıyız ki bunu Konyaspor üzere bir kulüple yapıyor olacağız. Konyaspor’un başarısı ortada. Geçen yılki başarısı açıkçası çok alçak istekli tabir ederek ortaya koydu. Aslında Konyaspor’un geçen yılki muvaffakiyetleri çok çok değerli. Üçüncü olmak Türkiye Ligi’nde kolay bir iş değil. Biz sizin başarınızdan gurur duyduk, sizi tebrik ediyoruz. İnşallah bu başarınız 100. yılınızda bizimle bu sponsorluk periyodunda de devam eder. Biz bu mevzuda elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya başladık” formunda konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.