Koç Burcunun Öbür Burçlarla Ahengi: Koç Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi (Tüm Burçlarla Bağ Özellikleri)

KOÇ BURCU İÇİN GÜZEL VE YA MAKÛS EŞLEŞME KİMDİR?

KOÇ – KOÇ İLİŞKİSİ

Koç, ikizinle gidersen, ikiniz birlikte olmak ve tıpkı maksat için çalışmak istediğiniz sürece durdurulamaz. Savaş, siz ve eşiniz tıpkı fikirde olmadığınız anda başlar ve bu bir ayrılığa yol açabilir.

KOÇ – BOĞA İLİŞKİSİ

Sevgili Koç, Boğa’nın katılığından ötürü üzülebilirsin ve Boğa duygusal enerjini biraz korkutucu bulabilir. Lakin, ikiniz de birbirinizin güçlü yanlarını takdir etmeyi öğrendikçe, birbirinizi ne kadar yeterli tamamladığınızı göreceksiniz.

KOÇ – İKİZLER İLİŞKİSİ

Sevgili Koç, İkizler ile birlikteyken, özel olarak olağanüstü bir çiftsiniz, fakat ikinizin de toplum içinde ürettiği güçle nasıl başa çıkacağınızdan asla emin değilsiniz. Koç, İkizlerin diğerlerini mutlu etmeyi sevdiğini ve rastgele bir kümeyle güzel ahenk sağladığını anlamalısınız, bu nedenle açık ve net yaklaşımınız onları kolay kolay rahatsız edebilir.

KOÇ – YENGEÇ İLİŞKİSİ

Koç, temkinli ve sessiz oldukları için bir Yengeç burcunda büsbütün yersiz hissedebilirsiniz, halbuki siz dışa dönük ve iddialısınız. Sorumlu olmaktan hoşlanıyorsunuz, fakat Yengeçler özel olarak oynarken derin bir manevi çekirdeğe sahipler, bu da Yengeç maçınız için uygun bir göstergedir.

KOÇ – ASLAN İLİŞKİSİ

Sen ve Aslan, birbiriniz için birer engelsiniz. Birlikte olmanız güç zira ikiniz de ateş burcusunuz. Aslan ilgi isterken siz daha utangaçsınız. Kalabalıktan uzaklaşacak olsanız bile Aslan partide kalmak istiyor.

KOÇ – BAŞAK İLİŞKİSİ

Bir Başak ile Koç, geçinmek sıkıntı olabilir. Sen ve Başak neredeyse aynısınız. Başak, çok şikayet eden ve siz gürültülü ve pervasızken kusurları göstermeye istekli, profesyonel bir çok düşünürdür. Birlikte gitme kararından pişmanlık duyma konusunda yalnızca birebir sayfadasınız.

KOÇ – TERAZİ İLİŞKİSİ

Koç, Terazi ile âlâ anlaşıyorsunuz zira Terazi hassas istikametinizi ortaya çıkarıyor ve Terazi’nin amaçlarına ulaşmasına yardımcı oluyorsunuz. İkiniz de rekabetçisiniz lakin birbirinizi güzelce tamamlıyorsunuz.

KOÇ – AKREP İLİŞKİSİ

Siz ve Akrep zıt gezegenlerden görünebilir, lakin ansızın tutuşan temel bir tutkuyu paylaşırsınız. İkiniz de sadıksınız, lakin aranızda uyuşmazlıklar ve yanlış anlamalar ortaya çıkabilir.

KOÇ – YAY İLİŞKİSİ

Sevgili Koç, Yay ile birlikte olmak senin için sıkıntı olacak zira ikiniz de keşiş olsanız da yeni alanları keşfetmekten zevk alıyorsunuz. Kapana kısılmış hissetmekten nefret edersin ve bir Sevgi asla bir yerde kalmaz. Manalı bir alaka oluşturacak kadar uzun mühlet birlikte kalmak güç olacak.

KOÇ – OĞLAK İLİŞKİSİ

Oğlak burcuna aptal ve dürtüsel göründüğünüz için Oğlak ile aranızda hiçbir şey yürümeyecek ve Oğlakların önemli karakteri sizi yoracak. İkiniz de muvaffakiyete bedel veriyor olsanız da, Oğlak’ın risk alma davranışı sizinkinden kökten farklı.

KOÇ – KOVA İLİŞKİSİ

Koç Siz ve Kova birbiriniz için yaratılmışsınız, birbirinize hayran kalıyorsunuz. Birbiriniz hakkında yeni şeyler öğrenmeye devam edeceksiniz. İkiniz de gayeniz konusunda tutkulu, asi ve dünyada bir fark yaratmaya heveslisiniz.

KOÇ BALIK İLİŞKİSİ

Sevgili Koç, Balık burcunda aradığınız her şey var zira Balık size hislerinizi ve sezgilerinizi saklamayı öğretebilir. Öte yandan, Balık, niyetlerinizi ve hırslarınızı gerçekleştirme yeteneğinize hayran kalacak.

Sizler ne dersiniz? En çok koçlar hangi burçlarla anlaşıyor ve ya anlaşamıyor?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.