Acun Ilıcalı Çıldırdı! ‘Namusumuza Lisan Uzatanı Affetmem’ Ortalık Toz Duman – KARAR

Survivor All Star 2022 müsabakasında şampiyonluk sonrası ortalık savaş alanına döndü. Batuhan Karacakaya’nın annesi oğlunun hakkının yendiğini sav etmişti. Acun Ilıcalı’da bu savlar üzerine “Namusumuza lisan uzatmalarına müsaade vermeyiz” dedi. Bu açıklamadan çabucak sonra bir bomba da Batuhan Karacakaya’nın kardeşinden geldi.

ACUN ILICALI’DAN BATUHAN’IN ANNESİNE SERT SÖZLER

Survivor All Star’da şampiyon Nisa’nın olması sonrasında Acun Ilıcalı, Survivor Ekstra’ya konuk oldu. Acun Ilıcalı, Survivor Batuhan’ın annesinin kendisi ve Survivor hakkında yaptığı açıklamalara sert çıktı. Acun Ilıcalı “Batuhan mektup falan yazacakmış çıksın yazsın o mektubu bekliyorum yanıtını vereceğim. Kim oğlunun hakkını yemiş?” diyerek reaksiyon gösterdi.

Survivor finalini Batuhan Karacakaya’nın annesinin kelamları gölgeledi. Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu sonrası Karacakaya ailesinin paylaşımları gündem olunca Acun Ilıcalı sonlandı. Batuhan Karacakaya “Benim de bir mektubum var… Bekleyin” yazınca ortalık karıştı.

Acun Ilıcalı Survivor Ekstra’ya konuk olup “Batuhan mektup falan yazacakmış çıksın yazsın o mektubu bekliyorum karşılığını vereceğim” diyerek sonlandı.

‘KİM OĞLUNUN HAKKINI YEMİŞ’

Acun Ilıcalı konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Nisa Batuhan’dan 3 kat fazla oy aldı. Batuhan’ın hakkı yenmedi sağ olsun annesi hakkımız yendi vs dedi ya senin ne hakkın yenmiş nerede oy nerede? Annesine sevgiler yeniden de lakin Nisa’nın oyu 3 katı. Kim oğlunun hakkını yemiş? Batuhan sen çıktığın her oylamada elenmişsin. Elendiğinde de Ayşe iki katıydı. Kendisini severim lakin bu kadar hırs yapan arkadaşımız aslında yanılgıyı nerede arıyorsa hırs yapmasında. Noter var. Her oylamada elenmişsin hakkım yendi demişsin. Buradaki mevzu şu; emeğimizi töhmet altında bırakmasına müsaade vermem. Daha evvel bu türlü saçma tezler eden bir bayanı da dava ettim çatır çatır da kazandım. Namusumuza lisan uzatanı affetmem. Bu kadar kişinin emeğini lisan uzatılmasına müsaade vermem. “

‘KEŞKE BU KADAR EMEK VERMESEYDİ’

Batuhan Karacakaya ve ailesinin Survivor finali gündeminde yaptığı paylaşımları dikkat çekti. Batuhan Karacakaya’nın annesi oğlunun hakkının yendiğini söyleyince Acun Ilıcalı jet süratiyle karşılık verdi ve daha evvel Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesinin etkin olduğunu bu dönem da tıpkı durumun Batuhan Karacakaya’nın annesiyle yaşandığını söyledi.

Acun Ilıcalı konuşmasının devamında ise “Oğlu şampiyon olmadığı vakit biz hatalı oluyoruz. Oğlu kazanamadığı vakit yapım hatalı, panorama hatalı. Bütün ihale de bize kalıyor. Herhalde şunu hiç düşünmüyor ki bizim kimden ne çıkarımız olabilir?” dedi.

Batuhan Karacakaya’nın kardeşi Melisa Karacakaya’nın maksadında de Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı vardı.
Melisa Karacakaya paylaşımında “Üzüldüğüm tek şey keşke abim bu kadar emek vermeseydi o da yatsaydı. Oy atan takviye olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.