10’dan Fazla Tahmini Çıkan Analist: Bu 3 Altcoin Uçabilir!

Bitcoin’in (BTC) 2018 dibini tahmin ederek ünlenen bir kripto analisti, önümüzdeki günlerde yukarı yönde hareket edebilecek 3 altcoin hakkında tahminlerini paylaştı.

Smart Contracter, Ethereum tabanlı altcoin projelerinde ralli bekliyor

Yakından takip edilen teknik analist, Fantom (FTM), Ethereum (ETH) ve ETH tabanlı bir altcoin projesinde yükseliş beklentilerini paylaştı. Contracter’ın sağladığı teknik analizlere göre, bu 3 altcoin çapraz dirençlerini kırdıktan sonra yükseliş trendine devam etmeye hazır. Yazıya devam etmeden önce, analistin isabetli tahminlerine buradan göz atabilirsiniz.

Smart Contracter, Twitter’da yayınladığı güncel analizlerde, FTM/BTC grafiğini ele aldı. Kripto analisti, ikilinin son fiyat hareketlerine göz atarak, Fantom (FTM) fiyatının güçlenebileceğini söylüyor. Analiste göre, FTM/BTC çifti şu anda birçok önemli desteği kırmış durumda ve FTM fiyatı, son birkaç haftadır yaşadığı yükseliş trendine devam edebilir. Contracter’ın USDT ve BTC çiftinde izlediği alçalan kanal ve beklediği fiyat hareketleri şu şekilde:

Yazım sırasında FTM, analistin çapraz direnci olan 0,37 doların çok üzerinde, 0.4751 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde yaklaşık %20 değer kazandı.

The Graph (GRT)

Contracter’in radarında olan bir diğer altcoin GRT, son 24 saatte göre %10’un üzerinde yükseliyor. Teknik analizlere göre, GRT fiyatı ABC dalgasını aşağı çektikten sonra yükselişe geçti. Analist GRT için herhangi bir fiyat tahmini belirtmezken, bu ABC yapısından yukarı yönde hareketler yapmasının muhtemel olduğunu söylüyor.

Ethereum (ETH)

Contracter son olarak, Ethereum’un son derece boğa görünümlü olduğundan bahsediyor. ETH son birkaç gün içinde 1.400 dolardan 1.750 doların üzerine tırmandı. Teknik analist, bu ivmeyi göz önüne alarak, haftalık Ethereum grafiğinin ‘mega boğa’ sinyalleri verdiğini söylüyor.

Altcoin piyasası son kayıplarını fazlasıyla telafi ediyor

Kriptokoin.com olarak gün içinde yayınlanan ABD enflasyon verileri ve kripto para piyasasının tepkisine bu yazıda yer verdik. Bitcoin ve Ethereum, son 24 saatte hafta sonu kayıplarını takip ederek ve kripto piyasasını destekleyerek %10’dan fazla değer kazandı. Piyasanın toplam değeri de 1 trilyon dolar eşiğini geri kazandı.

Ayrıntılarda, Bitcoin, ABD enflasyon verilerinin yayınlanmasının ardından 26.000 doları aştı. O zamandan beri dokuz ayın en yüksek seviyesi olan 26.200 doları aşındırmaya çalışıyor. Pazartesi günü, 100 milyon doları aşan Bitcoin short’ları veya fiyatlardaki artışa karşı bahisler tasfiye edildi. ETH ayrıca Salı günü %10 artışla değer kazandı ve kripto borsası OKEx’in tokeni OKB %25 yükseldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir